Na přesnosti záleží

Když "téměř" nestačí, use Galileo

Galileo. Navigation made in Europe.

100 000 000Odhadovaný počet chytrých telefonů, které dnes podporují Galileo

Váš chytrý telefon není jediný – objevte
další zařízení, která podporují Galileo.

Loading...
picnic

Dlouhá cesta na piknik

Slunce září, děti jsou nadšené – dokonalý den na piknik. Zaparkujete v lese a vydáte se na túru najít ideální místo na piknik. Jenže v lese se snadno ztratí i ostřílení turisté, a tak než si to uvědomíte, z pohodového dne je najednou maratón. Pokud chcete, aby lesní túra byla spíše jako procházka parkem, přibalte si do koše na piknik přesný systém Galileo.

Matrimonial Miss

Pozdě a ztraceni

Jste nastrojení a připraveni vyrazit. Teď už jen zbývá pohodová jízda venkovem a můžete slavit s přáteli. Ale neznámé venkovské silničky brzy vypadají jako matoucí labyrint, v němž se pohybujete v kruhu. Jízda ale nemusí být stresující – využijte systém Galileo a buďte na oslavě včas!

Dlouhé čekání

Dlouhé čekání

Člověka nic nefrustruje tak, jako pomalé doručovací služby. Kručí vám v břiše a vám nezbývá než čekat, až vám konečně přivezou jídlo, které už určitě bude studené. Díky větší přesnosti, kterou #Galileo poskytuje, dokáží doručovatelé rychle najít vaši adresu – takže pizzu, kterou jste si objednali, rychle přivezou ještě teplou a čerstvou.

Ztraceni v lásce

Ztraceni v lásce

Jak v lásce tak s jiínými záležitostmi, na přesnosti záleží. Vysoká presnost systému Galileo vám zajistí přesnou trefu při každý střelbě, a pojistí to, že vás nepotká nepřijemné překvapení.

travel

Travel Assistance

You’re enjoying a weekend away in a new city when disaster strikes. A health emergency can be frightening for everyone involved, especially if you do not know exactly where you are. Galileo’s added accuracy reduces emergency response times, when every minute counts. Your Galileo-enabled phone - extra travel assistance, with you all the time.

Escapade

Když utíká za láskou

Naši mazlíčci – dělají nám společnost a obohacují náš život. Ale udržet hafana, který chce za svou láskou, může být náročné – je mazaný, umíněný a plný odhodlání. Ale nebojte se – přesný systém Galileo vám pomůže sledovat i toho nejromantičtěji založeného pejska.

5

Which applications UseGalileo?

Do you know how Galileo benefits your smartphone applications that use location information?

2

Do I have to install or update anything to activate Galileo in my phone?

Čekání v dešti

Čekání v dešti

Objednáte si jízdu a potvrdíte místo vyzvednutí. O pár minut později vidíte na silnici taxík, který ale jede rovně dál – a nechá vás tam stát na dešti! Nebojte se, Galileo se o vás postará. Díky větší přesnosti, kterou Galileo poskytuje, přijede váš taxík tam, kam má.

3

How can I see which Galileo satellites I am using?

Zmeškané setkání

Zmeškané setkání

Vaše seznamovací aplikace vám sice asi našla vhodný protějšek, ale mapa na mobilu vás nedovede na domluvené místo setkání. Díky vysoké přesnosti systému Galileo se vám však už rozhodně nestane, že setkání s vyvolenou osobou zmeškáte. S mobilem podporujícím Galileo stačí přejet prstem doprava a toho pravého či tu pravou najdete!

1

Does my phone Use Galileo?

Many models of major smartphone brands now #UseGalileo.

beach

Beach Rescue

A strong undercurrent can turn a quick dip into a life-threatening experience. But help is on the way. When you call 112, Galileo’s added accuracy gets the emergency services exactly where they need to go, fast! Galileo – European satellites saving lives.

Ztraceni v navigaci

Ztraceni v navigaci

Dosáhnout vytouženého mista při procházce v neznamém městě není pokaždé jednoduchý úkol. Nyní se však nemusíte obávat - dodatečná přesnost, kterou nabízí Galileo, vás přivede do cíle, aniž byste se museli obrátit na místní komunitu motorkářů pro pomoc!

4

Is Galileo Free?

Galileo is a public service funded by the European Union.

Forest

Help in the Forest

A fall while enjoying the forest doesn’t have to be a major drama. With Galileo in your phone, a call to 112 will let first responders know exactly where to find you. So, if you are going jogging remember – stay hydrated and bring your Galileo-enabled phone!