Odhadovaný počet dosud prodaných smartphonů podporujících systém Galileo.

Váš chytrý telefon není jediný – objevte
další zařízení, která podporují Galileo.

Loading...
Forest

Pomoc v lese

Pád při aktivním odpočinku v lese nemusí znamenat pohromu. Podporuje-li váš telefon Galileo, stačí vytočit 112 a první složky záchranného systému hned vědí, kde přesně vás hledat. Chystáte se jít běhat? Nezapomeňte na dostatek tekutin, a hlavně na telefon podporující Galileo!

beach

Záchrana na pláži

Silný proud může i nevinné zaplavání změnit v život ohrožující situaci. Ale pomoc je na cestě! Když vytočíte 112, vyšší přesnost Galilea pomůže dostat záchranné služby přesně tam, kde potřebují být, a to rychle! Galileo - Evropské satelity zachraňující životy.

Ztraceni v lásce

Ztraceni v lásce

Jak v lásce tak s jiínými záležitostmi, na přesnosti záleží. Vysoká presnost systému Galileo vám zajistí přesnou trefu při každý střelbě, a pojistí to, že vás nepotká nepřijemné překvapení.

Ztraceni v navigaci

Ztraceni v navigaci

Dosáhnout vytouženého mista při procházce v neznamém městě není pokaždé jednoduchý úkol. Nyní se však nemusíte obávat - dodatečná přesnost, kterou nabízí Galileo, vás přivede do cíle, aniž byste se museli obrátit na místní komunitu motorkářů pro pomoc!

wheels

Accuracy Matters on 2 Wheels

Whether you are aspiring to be the next winner of the #TDF2019 or just dusting off you bike, with Galileo you have access to enhanced precise positioning and navigation to keep you on track. Stay ahead of the pack; make sure you have Galileo’s added accuracy in your phone!

Autonomous Driving powered by Galileo

Autonomous Driving powered by Galileo

What was some years ago science fiction will soon become reality. Autonomous driving will revolutionize life as we know it by shaping the future of transport. Driver-less cars promise to open up mobility options for people with impairments and ageing populations, reduce car accidents and even free up the space wasted in parking. Galileo's increased accuracy is a key component to this revolution.

travel

Podpora při cestování

"Užíváte si víkend v cizím městě a najednou vás zasáhne neštěstí. Mimořádná zdravotní událost dokáže vyděsit všechny zúčastněné, zvlášť když nevíte, kde přesně se nacházíte. Vysoká přesnost systému Galileo snižuje reakční dobu v situacích, kdy se počítá každá minuta. Telefon podporující Galileo – dodatečná asistence cestovního pojištění, vždy s vámi."

Accuracy Always Matters: Get it right!

Na přesnosti vždy záleží: Udělej to správně!

Je sobotní noc ve vaší oblíbené restauraci a vy jste připraveni si užít ten nejlepší zážitek, když najednou ...

Matrimonial Miss

Pozdě a ztraceni

Jste nastrojení a připraveni vyrazit. Teď už jen zbývá pohodová jízda venkovem a můžete slavit s přáteli. Ale neznámé venkovské silničky brzy vypadají jako matoucí labyrint, v němž se pohybujete v kruhu. Jízda ale nemusí být stresující – využijte systém Galileo a buďte na oslavě včas!

Escapade

Když utíká za láskou

Naši mazlíčci – dělají nám společnost a obohacují náš život. Ale udržet hafana, který chce za svou láskou, může být náročné – je mazaný, umíněný a plný odhodlání. Ale nebojte se – přesný systém Galileo vám pomůže sledovat i toho nejromantičtěji založeného pejska.

picnic

Dlouhá cesta na piknik

Slunce září, děti jsou nadšené – dokonalý den na piknik. Zaparkujete v lese a vydáte se na túru najít ideální místo na piknik. Jenže v lese se snadno ztratí i ostřílení turisté, a tak než si to uvědomíte, z pohodového dne je najednou maratón. Pokud chcete, aby lesní túra byla spíše jako procházka parkem, přibalte si do koše na piknik přesný systém Galileo.

Čekání v dešti

Čekání v dešti

Objednáte si jízdu a potvrdíte místo vyzvednutí. O pár minut později vidíte na silnici taxík, který ale jede rovně dál – a nechá vás tam stát na dešti! Nebojte se, Galileo se o vás postará. Díky větší přesnosti, kterou Galileo poskytuje, přijede váš taxík tam, kam má.

Dlouhé čekání

Dlouhé čekání

Člověka nic nefrustruje tak, jako pomalé doručovací služby. Kručí vám v břiše a vám nezbývá než čekat, až vám konečně přivezou jídlo, které už určitě bude studené. Díky větší přesnosti, kterou #Galileo poskytuje, dokáží doručovatelé rychle najít vaši adresu – takže pizzu, kterou jste si objednali, rychle přivezou ještě teplou a čerstvou.

Zmeškané setkání

Zmeškané setkání

Vaše seznamovací aplikace vám sice asi našla vhodný protějšek, ale mapa na mobilu vás nedovede na domluvené místo setkání. Díky vysoké přesnosti systému Galileo se vám však už rozhodně nestane, že setkání s vyvolenou osobou zmeškáte. S mobilem podporujícím Galileo stačí přejet prstem doprava a toho pravého či tu pravou najdete!