Na přesnosti záleží

Když "téměř" nestačí, use Galileo

Galileo. Navigation made in Europe.

100 000 000Odhadovaný počet chytrých telefonů, které dnes podporují Galileo
Ztraceni v lásce

Ztraceni v lásce

Jak v lásce tak s jiínými záležitostmi, na přesnosti záleží. Vysoká presnost systému Galileo vám zajistí přesnou trefu při každý střelbě, a pojistí to, že vás nepotká nepřijemné překvapení.

Dlouhé čekání

Dlouhé čekání

Člověka nic nefrustruje tak, jako pomalé doručovací služby. Kručí vám v břiše a vám nezbývá než čekat, až vám konečně přivezou jídlo, které už určitě bude studené. Díky větší přesnosti, kterou #Galileo poskytuje, dokáží doručovatelé rychle najít vaši adresu – takže pizzu, kterou jste si objednali, rychle přivezou ještě teplou a čerstvou.

Čekání v dešti

Čekání v dešti

Objednáte si jízdu a potvrdíte místo vyzvednutí. O pár minut později vidíte na silnici taxík, který ale jede rovně dál – a nechá vás tam stát na dešti! Nebojte se, Galileo se o vás postará. Díky větší přesnosti, kterou Galileo poskytuje, přijede váš taxík tam, kam má.

Ztraceni v navigaci

Ztraceni v navigaci

Dosáhnout vytouženého mista při procházce v neznamém městě není pokaždé jednoduchý úkol. Nyní se však nemusíte obávat - dodatečná přesnost, kterou nabízí Galileo, vás přivede do cíle, aniž byste se museli obrátit na místní komunitu motorkářů pro pomoc!

Zmeškané setkání

Zmeškané setkání

Vaše seznamovací aplikace vám sice asi našla vhodný protějšek, ale mapa na mobilu vás nedovede na domluvené místo setkání. Díky vysoké přesnosti systému Galileo se vám však už rozhodně nestane, že setkání s vyvolenou osobou zmeškáte. S mobilem podporujícím Galileo stačí přejet prstem doprava a toho pravého či tu pravou najdete!