Kuni tänaseni müüdud Galileo-funktsiooniga nutitelefonide arv.

Sinu nutitelefon pole ainus –
leia veel Galileod kasutavaid seadmeid.

Loading...
beach

Rannal päästmine

Tugev allhoovus võib kiire supluse eluohtlikuks kogemuseks muuta. Kuid abi on tulemas! Numbril 112 helistades võimaldab Galileo lisatud täpsus päästetöötajatel kiiresti õigesse kohta jõuda. Galileo – Euroopa satelliidisüsteem päästab elusid.

Forest

Abi metsas

Metsas loodust nautides kukkumine ei pea olema suur õnnetus. Kui sinu telefonis on Galileo, siis numbrile 112 helistades teavad kiirabitöötajad täpselt, kus sa asud. Seega, kui jooksma lähed, pea meeles piisavalt vett juua ja oma Galileod kasutav telefon kaasa võtta!

Missed Match

Kadunud kallim

Kohtinguäpp võis leida sulle õige kaaslase, aga telefoni kaart viib su valesse kohta. Tänu Galileo suurele täpsusele võid nüüd ärajäänud kohtingute mure unustada. Kui telefonis on Galileo, võid nipsata paremale ja leida oma täiusliku kaasa!

Escapade

Plehku armastuse nimel

Lemmikloomad pakuvad seltsi ja rikastavad meie elu. Aga armunud koera võib olla raske kinni hoida – ta on kaval, jonnakas ja täis otsustavust. Ent ära muretse, Galileo suurem täpsus aitab sul silma peal hoida isegi kõige romantilisemas tujus lemmikloomal.

Lost in Love

Eksinud armunu

Armuasjus, nagu muudelgi elualadel, on täpsus tähtis. Galileo suur täpsus viib Amori noole alati sihile, kaitstes ebameeldivate üllatuste eest.

thelongwait

Pikk ootus

Pole midagi närvesöövamat kui aeglane kuller. Kuigi kõht koriseb, saad vaid oodata, et külm söök kohale jõuaks. Tänu Galileo suuremale täpsusele leiavad kullerid kiiresti su aadressi ja kuum pitsa jõuab ruttu kohale.

Accuracy Always Matters: Get it right!

Täpsus loeb, alati!

On laupäeva õhtu. Sa istud oma lemmikrestoranis ja oled valmis tõeslist maitseelamust nautima kui äkki… #UseGalileo ja taba alati märki!

Matrimonial Miss

Hiljaks jäänud ja eksinud

Te olete end ilusti riidesse sättinud ja minekuks valmis. Nüüd jääb üle vaid ette võtta lõõgastav autosõit läbi maakohtade, et seejärel koos sõpradega pidutseda. Aga tundmatutest külavaheteedest võib kiiresti saada segadusse ajav labürint, mis sunnib teid edasi-tagasi tiirutama. Unustage autosõiduga kaasnev stress – laske Galileol end õigeks ajaks peole viia!

Lost in Navigation

Orienteerudes eksiteel

Kergesti võib eksida, kui püüad võõra linna käänuliste teede labürindis sihtkohta jõuda. Ära muretse – Galileo lisatäpsus aitab jõuda sinna, kuhu vaja, kohalikelt tsiklimeestelt abi palumata!

Autonomous Driving powered by Galileo

Autonomous Driving powered by Galileo

What was some years ago science fiction will soon become reality. Autonomous driving will revolutionize life as we know it by shaping the future of transport. Driver-less cars promise to open up mobility options for people with impairments and ageing populations, reduce car accidents and even free up the space wasted in parking. Galileo's increased accuracy is a key component to this revolution.

picnic

Pikk tee piknikule

Päike paistab, lapsed on elevil – täna on ideaalne päev pikniku pidamiseks. Te pargite auto metsa alla ja asute jalgsi täiuslikku piknikukohta otsima. Ent isegi kogenud matkajal on metsas lihtne ära eksida ja enne, kui sellest arugi saate, on teie lõõgastavast päevast saanud tõeline maraton.
Muutke metsamatk jalutuskäiguks pargis, pakkides oma piknikukorvi Galileo suurema täpsuse.

wheels

Accuracy Matters on 2 Wheels

Whether you are aspiring to be the next winner of the #TDF2019 or just dusting off you bike, with Galileo you have access to enhanced precise positioning and navigation to keep you on track. Stay ahead of the pack; make sure you have Galileo’s added accuracy in your phone!

rain

Oodates vihma käes

Tellid takso ja kinnitad kohtumiskoha. Aga mõne minuti pärast sõidab su takso mööda ja jätab su vihma kätte. Ära muretse, Galileo aitab. Tänu Galileo suuremale täpsusele sõidab takso alati su nina ette.

travel

Abi reisimisel

Oled võõras linnas nädalalõppu veetmas kui sind äkitselt õnnetus tabab. Terviseprobleem, mis tekib tundmatus paigas viibides, võib olla eriti hirmutav. Galileo lisatud täpsus vähendab aga reageerimisaega, mil iga minut loeb! Telefon, mis kasutab Galileod, toimib kui lisareisikindlustus, mis on alati sinuga.