Svarbiausia tikslumas

Galileo: kai reikia daug tiksliau nei apytiksliai

Galileo. Navigacija, pagaminta Europoje.

100 000 000Išmaniųjų telefonų, kuriuose šiuo metu veikia „Galileo“, skaičius
rain

Laukimas lietuje

Užsisakote kelionę ir patvirtinate paėmimo vietą. Tačiau po kelių minučių jūsų taksi pravažiuoja pro šalį, o jūs liekate stovėti lietuje! Nesijaudinkite, „Galileo“ jums padės. Dėl didelio „Galileo“ tikslumo ir patobulinto preciziškumo, jūsų taksi visada atvyks pas jus. Tačiau po kelių minučių jūsų taksi pravažiuoja pro šalį, o jūs liekate stovėti lietuje! Nesijaudinkite, „Galileo“ jums padės. Dėl didelio „Galileo“ tikslumo ir patobulinto preciziškumo, jūsų taksi visada atvyks pas jus.

Missed Match

Neįvykęs pasimatymas

Jūsų pasimatymų programėlė galbūt surado jums tinkamą porą, tačiau žemėlapis jūsų telefone nuveda į neteisingą susitikimo vietą. Dabar, dėl didelio „Galileo“ tikslumo, galite atsisveikinti su praleistomis progomis. Jei jūsų telefone yra „Galileo“, tiesiog perbraukite ekraną į dešinę ir suraskite savo porą!

Lost in Navigation

Pasiklydę navigacijoje

Mėginant pasiekti vietą nepažįstamame mieste galima lengvai pasiklysti mažų vingiuotų gatvelių labirinte. Tačiau nesijaudinkite – dėl didelio „Galileo“ tikslumo jūs surasite kelią be vietinės baikerių bendruomenės pagalbos!

thelongwait

Ilgas laukimas

Niekas taip neerzina kaip lėtas maisto pristatymas į namus. Jūs nieko negalite padaryti – tik laukti gurgiančiu pilvu kol bus pristatytas jau atšalęs maistas. Dėl didelio„Galileo“ tikslumo maistą pristatantys vairuotojai gali greitai rasti jūsų adresą ir užtikrinti, kad jūsų pica atvyks greitai, karšta ir paruošta valgyti.

Lost in Love

Pasiklydę meilėje

Širdies reikaluose, kaip ir kitose gyvenimo srityse, tikslumas yra svarbu. Didelis „Galileo“ tikslumas užtikrins, kad Kupidono strėlė kaskart pasiektų tikslą ir apsaugotų jus nuo nemalonių staigmenų.