Apskaičiuotas iki šiol parduotų GALILEO išmaniųjų telefonų skaičius.

„Galileo“ veikia ne tik jūsų
išmaniajame telefone – atraskite kitus prietaisus.

Loading...
travel

Pagalba kelionės metu

Savaitgalio išvyka netikėtai gali virsti skaudžia nelaime. Svetimame mieste susiroentuoti nėra lengva, todėl prieš išvykstant į kelionę pasidomėk, ar tavo mobilusis jau naudoja Galileo. Surinkus 112, bus nurodyta kuo tikslesnė tavo buvimo vieta ir pagalbos tarnyba tave suras akimirksniu.

Missed Match

Neįvykęs pasimatymas

Jūsų pasimatymų programėlė galbūt surado jums tinkamą porą, tačiau žemėlapis jūsų telefone nuveda į neteisingą susitikimo vietą. Dabar, dėl didelio „Galileo“ tikslumo, galite atsisveikinti su praleistomis progomis. Jei jūsų telefone yra „Galileo“, tiesiog perbraukite ekraną į dešinę ir suraskite savo porą!

Forest

Pagalba miške

Ruošiesi pabėgioti? Nepamiršk pasiimti Galileo su savimi! Nelaimingo atsitikimo atveju, susirinkus 112 ir susisiekus su skubios pagalbos tarnybomis, Galileo pasirūpins, jog būtų nurodyta kuo tikslesnė tavo buvimo vieta.

picnic

Ilga kelionė į iškylą

Šviečia saulė, vaikai nestygsta vietoje – puiki diena iškylai. Pasistatote mašiną miške ir leidžiatės ieškoti idealios vietos iškylai. Tačiau net labai patyrę keliautojai gali pasiklysti miške ir, patiems to nepastebint, jūsų poilsio diena gali tapti tikru maratonu. Į savo pikniko pintinę įsimeskite itin tikslų „Galileo“, ir jūsų kelionė mišku virs pasivaikščiojimu parke.

Lost in Navigation

Pasiklydę navigacijoje

Mėginant pasiekti vietą nepažįstamame mieste galima lengvai pasiklysti mažų vingiuotų gatvelių labirinte. Tačiau nesijaudinkite – dėl didelio „Galileo“ tikslumo jūs surasite kelią be vietinės baikerių bendruomenės pagalbos!

Autonomous Driving powered by Galileo

Autonomous Driving powered by Galileo

What was some years ago science fiction will soon become reality. Autonomous driving will revolutionize life as we know it by shaping the future of transport. Driver-less cars promise to open up mobility options for people with impairments and ageing populations, reduce car accidents and even free up the space wasted in parking. Galileo's increased accuracy is a key component to this revolution.

rain

Laukimas lietuje

Užsisakote kelionę ir patvirtinate paėmimo vietą. Tačiau po kelių minučių jūsų taksi pravažiuoja pro šalį, o jūs liekate stovėti lietuje! Nesijaudinkite, „Galileo“ jums padės. Dėl didelio „Galileo“ tikslumo ir patobulinto preciziškumo, jūsų taksi visada atvyks pas jus. Tačiau po kelių minučių jūsų taksi pravažiuoja pro šalį, o jūs liekate stovėti lietuje! Nesijaudinkite, „Galileo“ jums padės. Dėl didelio „Galileo“ tikslumo ir patobulinto preciziškumo, jūsų taksi visada atvyks pas jus.

Matrimonial Miss

Pavėlavę ir pasiklydę

Jūs jau pasipuošę ir pasiruošę į šventę. Tereikia pravažiuoti ramias kaimo vietoves ir galėsite švęsti su draugais. Bet nežinomi kaimo keliukai gali greitai tapti klaidžiu labirintu ir, žiūrėk, jau sukatės ratais. Vairuodami atsipalaiduokite – leiskite „Galileo“ jus nuvežti į šventę laiku!

beach

Nelaimė vandenyje

Užtenka stipresnės srovės ir maudynės gali baigtis skaudžia nelaime. Tačiau pagalba jau pakeliui! Skambinant 112, Galileo padeda sureaguoti į nelaimingą atsitikimą greičiau, pateikdama kuo tikslesnę jūsų buvimo vietą.

Lost in Love

Pasiklydę meilėje

Širdies reikaluose, kaip ir kitose gyvenimo srityse, tikslumas yra svarbu. Didelis „Galileo“ tikslumas užtikrins, kad Kupidono strėlė kaskart pasiektų tikslą ir apsaugotų jus nuo nemalonių staigmenų.

Accuracy Always Matters: Get it right!

Tikslumas visada svarbu!

Tobulas šeštadienio vakaras tavo mėgstamiausiame restorane. Atrodo, jog viskas klostosi puikiai, tačiau staiga...

wheels

Accuracy Matters on 2 Wheels

Whether you are aspiring to be the next winner of the #TDF2019 or just dusting off you bike, with Galileo you have access to enhanced precise positioning and navigation to keep you on track. Stay ahead of the pack; make sure you have Galileo’s added accuracy in your phone!

thelongwait

Ilgas laukimas

Niekas taip neerzina kaip lėtas maisto pristatymas į namus. Jūs nieko negalite padaryti – tik laukti gurgiančiu pilvu kol bus pristatytas jau atšalęs maistas. Dėl didelio„Galileo“ tikslumo maistą pristatantys vairuotojai gali greitai rasti jūsų adresą ir užtikrinti, kad jūsų pica atvyks greitai, karšta ir paruošta valgyti.

Escapade

Pabėgimas dėl meilės

Naminai gyvūnai palaiko mums kompaniją ir praturtina mūsų gyvenimus. Bet įsimylėjusį šunį sunku nulaikyti – jis užsidegęs, užsispyręs ir ryžtingas. Bet nesijaudinkite: didelis „Galileo“ tikslumas padės jums susekti net romantiškiausiai nusiteikusio gyvūno pėdsakus.