Svarbiausia tikslumas

Galileo: kai reikia daug tiksliau nei apytiksliai

Galileo. Navigacija, pagaminta Europoje.

100 000 000Išmaniųjų telefonų, kuriuose šiuo metu veikia „Galileo“, skaičius

„Galileo“ veikia ne tik jūsų
išmaniajame telefone – atraskite kitus prietaisus.

Loading...
3

How can I see which Galileo satellites I am using?

Lost in Navigation

Pasiklydę navigacijoje

Mėginant pasiekti vietą nepažįstamame mieste galima lengvai pasiklysti mažų vingiuotų gatvelių labirinte. Tačiau nesijaudinkite – dėl didelio „Galileo“ tikslumo jūs surasite kelią be vietinės baikerių bendruomenės pagalbos!

Matrimonial Miss

Pavėlavę ir pasiklydę

Jūs jau pasipuošę ir pasiruošę į šventę. Tereikia pravažiuoti ramias kaimo vietoves ir galėsite švęsti su draugais. Bet nežinomi kaimo keliukai gali greitai tapti klaidžiu labirintu ir, žiūrėk, jau sukatės ratais. Vairuodami atsipalaiduokite – leiskite „Galileo“ jus nuvežti į šventę laiku!

1

Does my phone Use Galileo?

Many models of major smartphone brands now #UseGalileo.

Forest

Help in the Forest

A fall while enjoying the forest doesn’t have to be a major drama. With Galileo in your phone, a call to 112 will let first responders know exactly where to find you. So, if you are going jogging remember – stay hydrated and bring your Galileo-enabled phone!

5

Which applications UseGalileo?

Do you know how Galileo benefits your smartphone applications that use location information?

travel

Travel Assistance

You’re enjoying a weekend away in a new city when disaster strikes. A health emergency can be frightening for everyone involved, especially if you do not know exactly where you are. Galileo’s added accuracy reduces emergency response times, when every minute counts. Your Galileo-enabled phone - extra travel assistance, with you all the time.

picnic

Ilga kelionė į iškylą

Šviečia saulė, vaikai nestygsta vietoje – puiki diena iškylai. Pasistatote mašiną miške ir leidžiatės ieškoti idealios vietos iškylai. Tačiau net labai patyrę keliautojai gali pasiklysti miške ir, patiems to nepastebint, jūsų poilsio diena gali tapti tikru maratonu. Į savo pikniko pintinę įsimeskite itin tikslų „Galileo“, ir jūsų kelionė mišku virs pasivaikščiojimu parke.

Lost in Love

Pasiklydę meilėje

Širdies reikaluose, kaip ir kitose gyvenimo srityse, tikslumas yra svarbu. Didelis „Galileo“ tikslumas užtikrins, kad Kupidono strėlė kaskart pasiektų tikslą ir apsaugotų jus nuo nemalonių staigmenų.

Missed Match

Neįvykęs pasimatymas

Jūsų pasimatymų programėlė galbūt surado jums tinkamą porą, tačiau žemėlapis jūsų telefone nuveda į neteisingą susitikimo vietą. Dabar, dėl didelio „Galileo“ tikslumo, galite atsisveikinti su praleistomis progomis. Jei jūsų telefone yra „Galileo“, tiesiog perbraukite ekraną į dešinę ir suraskite savo porą!

Escapade

Pabėgimas dėl meilės

Naminai gyvūnai palaiko mums kompaniją ir praturtina mūsų gyvenimus. Bet įsimylėjusį šunį sunku nulaikyti – jis užsidegęs, užsispyręs ir ryžtingas. Bet nesijaudinkite: didelis „Galileo“ tikslumas padės jums susekti net romantiškiausiai nusiteikusio gyvūno pėdsakus.

beach

Beach Rescue

A strong undercurrent can turn a quick dip into a life-threatening experience. But help is on the way. When you call 112, Galileo’s added accuracy gets the emergency services exactly where they need to go, fast! Galileo – European satellites saving lives.

rain

Laukimas lietuje

Užsisakote kelionę ir patvirtinate paėmimo vietą. Tačiau po kelių minučių jūsų taksi pravažiuoja pro šalį, o jūs liekate stovėti lietuje! Nesijaudinkite, „Galileo“ jums padės. Dėl didelio „Galileo“ tikslumo ir patobulinto preciziškumo, jūsų taksi visada atvyks pas jus. Tačiau po kelių minučių jūsų taksi pravažiuoja pro šalį, o jūs liekate stovėti lietuje! Nesijaudinkite, „Galileo“ jums padės. Dėl didelio „Galileo“ tikslumo ir patobulinto preciziškumo, jūsų taksi visada atvyks pas jus.

2

Do I have to install or update anything to activate Galileo in my phone?

4

Is Galileo Free?

Galileo is a public service funded by the European Union.

thelongwait

Ilgas laukimas

Niekas taip neerzina kaip lėtas maisto pristatymas į namus. Jūs nieko negalite padaryti – tik laukti gurgiančiu pilvu kol bus pristatytas jau atšalęs maistas. Dėl didelio„Galileo“ tikslumo maistą pristatantys vairuotojai gali greitai rasti jūsų adresą ir užtikrinti, kad jūsų pica atvyks greitai, karšta ir paruošta valgyti.