Precizitātei ir nozīme

Kad nepietiek būt tuvumā vien, izmantojiet Galileo

Galileo. Eiropā radīta satelītu navigācija .

100 000 000Ar Galileo savietojamo viedtālruņu skaits pašlaik
Lost in Love

Apmaldījies mīlestībā

Sirdslietās tāpat kā citās dzīves jomās svarīga ir precizitāte. Galileo augstā precizitāte ļaus Amora bultai vienmēr trāpīt tieši mērķī, pasargājot jūs no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Lost in Navigation

Apmaldījušies navigācijā

Meklējot pasākuma norises vietu svešā pilsētā, var viegli apmaldīties šauru, līkumotu ieliņu labirintā. Bet neuztraucieties — Galileo uzlabotā precizitāte ļaus jums nokļūt galamērķī, nelūdzot vietējo motociklistu palīdzību!

Missed Match

Kļūmīgais randiņš

Iepazīšanās lietotne ir atradusi jums ideālo pāri, bet telefona karte jūs aizved uz nepareizo tikšanās vietu. Tagad ar Galileo augsto precizitāti jūs varat atvadīties no nokavētiem randiņiem. Ar Galileo pakalpojumu telefonā jūs neapmaldīsieties, meklējot savu otru pusīti!

thelongwait

Ilgā gaidīšana

Nav nekā kaitinošāka par lēnu ēdiena piegādi. Ar kurkstošu vēderu vienīgais, ko varat darīt, ir gaidīt atdzisušā ēdiena ierašanos. Pateicoties Galileo uzlabotajai precizitātei, kurjeri ātri atradīs jūsu adresi un laicīgi piegādās karstu pasūtīto picu.

rain

Gaidīšana lietū

Jūs pasūtāt taksometru un apstiprināt iekāpšanas vietu. Taču pēc dažām minūtēm taksometrs pabrauc jums garām un jūs paliekat, stāvot lietū! Neuztraucieties — Galileo jums palīdzēs! Ar Galileo uzlaboto precizitāti jūsu izsauktais taksometrs vienmēr ieradīsies pareizajā vietā.