100 000 000Aplēstais līdz šim pārdoto Galileo iespējoto viedtālruņu skaits.

Jūsu viedtālrunis nav gluži viens —
atklājiet citas ierīces, kas savietojamas ar Galileo.

Loading...
Forest

Palīdzība mežā

Kritienam, kas piedzīvots, baudot skrējienu mežā, nav jāizvēršas par traģēdiju. Ja jūsu tālrunī ir Galileo, tad, piezvanot uz tālruni 112, glābēji uzzinās, kur tieši jūs atrast. Tāpēc, dodoties skriet, atcerieties paņemt līdzi ūdeni un savu ar Galileo savietojamo telefonu!

Accuracy Always Matters: Get it right!

Precizitātei vienmēr ir nozīme!

Sestdienas vakarā jūs esat savā iecienītākajā restorānā, kur jūs tūlīt baudīsiet izcilāko maltīti, kad pēkšņi ...
#UseGalileo un vienmēr atrodi precīzo atrašanās vietu!

Autonomous Driving powered by Galileo

Autonomous Driving powered by Galileo

What was some years ago science fiction will soon become reality. Autonomous driving will revolutionize life as we know it by shaping the future of transport. Driver-less cars promise to open up mobility options for people with impairments and ageing populations, reduce car accidents and even free up the space wasted in parking. Galileo's increased accuracy is a key component to this revolution.

Lost in Navigation

Apmaldījušies navigācijā

Meklējot pasākuma norises vietu svešā pilsētā, var viegli apmaldīties šauru, līkumotu ieliņu labirintā. Bet neuztraucieties — Galileo uzlabotā precizitāte ļaus jums nokļūt galamērķī, nelūdzot vietējo motociklistu palīdzību!

Matrimonial Miss

Nokavējušies un apmaldījušies

Jūs esat saposušies un gatavi doties. Atliek tikai relaksējošs brauciens pa lauku apvidu, un varat sākt svinības kopā ar draugiem. Bet nepazīstami lauku ceļi ātri vien var kļūt par mulsinošu labirintu, kas ved jūs pa apli. Aizmirstiet par stresu ceļā — ļaujiet Galileo jūs aizvest uz ballīti laikus!

Escapade

Bēgšana mīlas dēļ

Mājdzīvnieki ir mūsu pavadoņi un izkrāso mūsu dzīvi. Bet iemīlējušos suņuku var nākties uzmanīt īpaši — viņš kļūst blēdīgs, ietiepīgs un apņēmīgs. Taču neuztraucieties — Galileo uzlabotā precizitāte jums palīdzēs sekot līdzi pat visromantiskāk noskaņotajam mājdzīvniekam.

Lost in Love

Apmaldījies mīlestībā

Sirdslietās tāpat kā citās dzīves jomās svarīga ir precizitāte. Galileo augstā precizitāte ļaus Amora bultai vienmēr trāpīt tieši mērķī, pasargājot jūs no nepatīkamiem pārsteigumiem.

beach

Glābšana pludmalē

Sastapšanās ar spēcīgu zemūdens straumi ātri vien var pārvērsties cīņā par dzīvību. Taču palīdzība jau ir ceļā. Piezvanot uz tālruni 112, Galileo uzlabotā precizitāte palīdz neatliekamās palīdzības dienestiem ātri nonākt pareizajā vietā. Galileo — Eiropas satelīti, kas glābj dzīvības.

Missed Match

Kļūmīgais randiņš

Iepazīšanās lietotne ir atradusi jums ideālo pāri, bet telefona karte jūs aizved uz nepareizo tikšanās vietu. Tagad ar Galileo augsto precizitāti jūs varat atvadīties no nokavētiem randiņiem. Ar Galileo pakalpojumu telefonā jūs neapmaldīsieties, meklējot savu otru pusīti!

picnic

Ilgais ceļš uz pikniku

Saule spīd, bērni nevar vien sagaidīt — ir lieliska diena piknikam. Jūs novietojat auto mežā un dodaties meklēt ideālo piknika vietu. Bet pat pieredzējušiem ceļotājiem mežā ir viegli apmaldīties, un, pirms pagūstat to aptvert, jūsu atpūtas diena ir pārvērtusies maratonā. Pārvērtiet savu pārgājienu mežā par pastaigu parkā, ieliekot piknika grozā Galileo ar uzlaboto precizitāti.

rain

Gaidīšana lietū

Jūs pasūtāt taksometru un apstiprināt iekāpšanas vietu. Taču pēc dažām minūtēm taksometrs pabrauc jums garām un jūs paliekat, stāvot lietū! Neuztraucieties — Galileo jums palīdzēs! Ar Galileo uzlaboto precizitāti jūsu izsauktais taksometrs vienmēr ieradīsies pareizajā vietā.

thelongwait

Ilgā gaidīšana

Nav nekā kaitinošāka par lēnu ēdiena piegādi. Ar kurkstošu vēderu vienīgais, ko varat darīt, ir gaidīt atdzisušā ēdiena ierašanos. Pateicoties Galileo uzlabotajai precizitātei, kurjeri ātri atradīs jūsu adresi un laicīgi piegādās karstu pasūtīto picu.

travel

Palīdzība ceļojumā

Jūs baudāt nedēļas nogali vēl neiepazītā pilsētā, un pēkšņi jūs piemeklē nelaime. Pēkšņas veselības problēmas var būt biedējošas visiem iesaistītajiem, jo īpaši, ja nezināt, kur atrodaties. Galileo uzlabotā precizitāte saīsina reaģēšanas laiku ārkārtas situācijās, kad svarīga ir katra minūte. Jūsu ar Galileo savietojamais telefons — papildu palīdzība ceļojumā, kas pieejama jebkurā laikā.

wheels

Accuracy Matters on 2 Wheels

Whether you are aspiring to be the next winner of the #TDF2019 or just dusting off you bike, with Galileo you have access to enhanced precise positioning and navigation to keep you on track. Stay ahead of the pack; make sure you have Galileo’s added accuracy in your phone!