Precizitātei ir nozīme

Kad nepietiek būt tuvumā vien, izmantojiet Galileo

Galileo. Eiropā radīta satelītu navigācija .

100 000 000Ar Galileo savietojamo viedtālruņu skaits pašlaik

Jūsu viedtālrunis nav gluži viens —
atklājiet citas ierīces, kas savietojamas ar Galileo.

Loading...
Lost in Navigation

Apmaldījušies navigācijā

Meklējot pasākuma norises vietu svešā pilsētā, var viegli apmaldīties šauru, līkumotu ieliņu labirintā. Bet neuztraucieties — Galileo uzlabotā precizitāte ļaus jums nokļūt galamērķī, nelūdzot vietējo motociklistu palīdzību!

rain

Gaidīšana lietū

Jūs pasūtāt taksometru un apstiprināt iekāpšanas vietu. Taču pēc dažām minūtēm taksometrs pabrauc jums garām un jūs paliekat, stāvot lietū! Neuztraucieties — Galileo jums palīdzēs! Ar Galileo uzlaboto precizitāti jūsu izsauktais taksometrs vienmēr ieradīsies pareizajā vietā.

1

Does my phone Use Galileo?

Many models of major smartphone brands now #UseGalileo.

thelongwait

Ilgā gaidīšana

Nav nekā kaitinošāka par lēnu ēdiena piegādi. Ar kurkstošu vēderu vienīgais, ko varat darīt, ir gaidīt atdzisušā ēdiena ierašanos. Pateicoties Galileo uzlabotajai precizitātei, kurjeri ātri atradīs jūsu adresi un laicīgi piegādās karstu pasūtīto picu.

Missed Match

Kļūmīgais randiņš

Iepazīšanās lietotne ir atradusi jums ideālo pāri, bet telefona karte jūs aizved uz nepareizo tikšanās vietu. Tagad ar Galileo augsto precizitāti jūs varat atvadīties no nokavētiem randiņiem. Ar Galileo pakalpojumu telefonā jūs neapmaldīsieties, meklējot savu otru pusīti!

3

How can I see which Galileo satellites I am using?

beach

Beach Rescue

A strong undercurrent can turn a quick dip into a life-threatening experience. But help is on the way. When you call 112, Galileo’s added accuracy gets the emergency services exactly where they need to go, fast! Galileo – European satellites saving lives.

picnic

Ilgais ceļš uz pikniku

Saule spīd, bērni nevar vien sagaidīt — ir lieliska diena piknikam. Jūs novietojat auto mežā un dodaties meklēt ideālo piknika vietu. Bet pat pieredzējušiem ceļotājiem mežā ir viegli apmaldīties, un, pirms pagūstat to aptvert, jūsu atpūtas diena ir pārvērtusies maratonā. Pārvērtiet savu pārgājienu mežā par pastaigu parkā, ieliekot piknika grozā Galileo ar uzlaboto precizitāti.

Escapade

Bēgšana mīlas dēļ

Mājdzīvnieki ir mūsu pavadoņi un izkrāso mūsu dzīvi. Bet iemīlējušos suņuku var nākties uzmanīt īpaši — viņš kļūst blēdīgs, ietiepīgs un apņēmīgs. Taču neuztraucieties — Galileo uzlabotā precizitāte jums palīdzēs sekot līdzi pat visromantiskāk noskaņotajam mājdzīvniekam.

5

Which applications UseGalileo?

Do you know how Galileo benefits your smartphone applications that use location information?

4

Is Galileo Free?

Galileo is a public service funded by the European Union.

Forest

Help in the Forest

A fall while enjoying the forest doesn’t have to be a major drama. With Galileo in your phone, a call to 112 will let first responders know exactly where to find you. So, if you are going jogging remember – stay hydrated and bring your Galileo-enabled phone!

travel

Travel Assistance

You’re enjoying a weekend away in a new city when disaster strikes. A health emergency can be frightening for everyone involved, especially if you do not know exactly where you are. Galileo’s added accuracy reduces emergency response times, when every minute counts. Your Galileo-enabled phone - extra travel assistance, with you all the time.

2

Do I have to install or update anything to activate Galileo in my phone?

Lost in Love

Apmaldījies mīlestībā

Sirdslietās tāpat kā citās dzīves jomās svarīga ir precizitāte. Galileo augstā precizitāte ļaus Amora bultai vienmēr trāpīt tieši mērķī, pasargājot jūs no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Matrimonial Miss

Nokavējušies un apmaldījušies

Jūs esat saposušies un gatavi doties. Atliek tikai relaksējošs brauciens pa lauku apvidu, un varat sākt svinības kopā ar draugiem. Bet nepazīstami lauku ceļi ātri vien var kļūt par mulsinošu labirintu, kas ved jūs pa apli. Aizmirstiet par stresu ceļā — ļaujiet Galileo jūs aizvest uz ballīti laikus!