Dokladność ma znaczenie

Kiedy prawie nie wystarczy… używaj Galileo

Galileo. Europejska nawigacja satelitarna.

100 000 000Aktualna szacunkowa liczba smartfonów, które umożliwiają korzystanie z systemu Galileo
Lost in Love

Zgubna miłość

W sprawach sercowych, jak i innych dziedzinach życia, ważne jest, by dobrze trafić. Dzięki jeszcze lepszej dokładności systemu Galileo Kupidyn z pewnością ustrzeli dokładnie to serce, które trzeba, chroniąc Cię przed nieprzyjemnymi niespodziankami.

Lost in Navigation

Zgubna nawigacja

Szukając jakiegoś miejsca w nieznanym mieście, łatwo zgubić drogę w labiryncie wąskich uliczek. Ale bez obaw, dzięki jeszcze lepszej dokładności, którą zapewnia system Galileo, dotrzesz tam, gdzie chcesz, bez konsultacji z lokalnym gangiem motocyklowym!

thelongwait

Długie oczekiwanie

Nie ma nic bardziej frustrującego ponad przedłużający się czas dostawy. Kiszki grają marsza, a Ty możesz tylko czekać na swoje jedzenie, które pewnie dawno już wystygło. Dzięki jeszcze lepszej dokładności systemu Galileo dostawcy szybko znajdą Twój adres i dostarczą Ci gorącą pizzę wprost do konsumpcji.

Missed Match

Jak kulą w płot

Twoja aplikacja randkowa być może znalazła Ci odpowiednią osobę, ale mapa w Twoim telefonie nie prowadzi Cię do właściwego miejsca spotkania. Teraz, dzięki jeszcze większej precyzji systemu Galileo, nie zbłądzisz w drodze na spotkanie. Przesuwając palcem po ekranie telefonu z systemem Galileo zawędrujesz wprost w objęcia swojego ideału!

rain

Czekając w deszczu

Rezerwujesz przejazd i potwierdzasz miejsce, z którego chcesz odjechać. A jednak kilka minut później taksówka po prostu Cię mija, zostawiając w strugach deszczu. Bez obaw, Galileo się tym zajmie. Dzięki jeszcze lepszej dokładności i precyzji systemu Galileo taksówka zawsze bez trudu do Ciebie trafi.