Na presnosti záleží

Keď „byť blízko“ nestačí... Používajte Galileo

Galileo. Družicová navigácia z Európy.

100 000 000Odhadovaný počet telefónov, ktoré aktuálne využívajú podporu systému Galileo
Missed Match

Premárnené príležitosti

Vaša aplikácia na zoznamovanie vám mohla nájsť tú správnu osobu, ale mapa v telefóne vás privedie na nesprávne miesto stretnutia. Vďaka vysokej presnosti systému Galileo už o ďalšie príležitosti neprídete. Potiahnite prstom na telefóne, ktorý využíva podporu systému Galileo, a nájdite tú pravú osobu!

rain

Čakanie v daždi

Objednávate si taxík a presne uvediete, kde vás má vyzdvihnúť. Po pár minútach taxikár prejde tesne okolo vás, no nechá vás ďalej stáť na daždi. Žiadny strach, Galileo to zariadi. Vďaka jeho vyššej presnosti a precíznosti príde objednaný taxík vždy priamo k vám.

Lost in Navigation

Stratení v navigácii

Keď sa snažíte prísť do cieľa v neznámom meste a prechádzate labyrintom kľukatých uličiek, môžete ľahko zablúdiť. Nemajte však obavy – dodatočná presnosť, ktorú ponúka systém Galileo, vám pomôže dostať sa na želané miesto aj bez toho, aby ste museli žiadať o pomoc komunitu miestnych motorkárov!

Lost in Love

Stratení v láske

Podobne ako v iných oblastiach života aj v záležitostiach srdca je presnosť dôležitá. Vysoká presnosť, ktorú ponúka systém Galileo, zaistí, že Amorov šíp zakaždým zasiahne cieľ, a tým vás ochráni pred nepríjemnými prekvapeniami.

thelongwait

Nekonečné čakanie

Človeka nič nerozčuľuje viac ako pomalosť donáškovej služby. Napriek škvŕkaniu v žalúdku vám neostáva iné len čakať na donášku teraz už studeného jedla. Vďaka dodatočnej presnosti, ktorú ponúka systém Galileo, vodič donáškovej služby poľahky nájde vašu adresu a rýchlo vám doručí ešte horúcu pizzu.