Odhadovaný počet dosiaľ predaných smartfónov podporujúcich systém Galileo.

Váš smartfón nie je raritou, pozrite si,
ktoré iné zariadenia využívajú podporu systému Galileo.

Loading...
wheels

Accuracy Matters on 2 Wheels

Whether you are aspiring to be the next winner of the #TDF2019 or just dusting off you bike, with Galileo you have access to enhanced precise positioning and navigation to keep you on track. Stay ahead of the pack; make sure you have Galileo’s added accuracy in your phone!

Lost in Navigation

Stratení v navigácii

Keď sa snažíte prísť do cieľa v neznámom meste a prechádzate labyrintom kľukatých uličiek, môžete ľahko zablúdiť. Nemajte však obavy – dodatočná presnosť, ktorú ponúka systém Galileo, vám pomôže dostať sa na želané miesto aj bez toho, aby ste museli žiadať o pomoc komunitu miestnych motorkárov!

Missed Match

Premárnené príležitosti

Vaša aplikácia na zoznamovanie vám mohla nájsť tú správnu osobu, ale mapa v telefóne vás privedie na nesprávne miesto stretnutia. Vďaka vysokej presnosti systému Galileo už o ďalšie príležitosti neprídete. Potiahnite prstom na telefóne, ktorý využíva podporu systému Galileo, a nájdite tú pravú osobu!

Accuracy Always Matters: Get it right!

Na presnosti vždy záleží: Urobte to právne!

Je sobotná noc, ste vo vašej obľúbenej reštaurácii a ste pripravení užiť si ten najlepší zážitok, keď zrazu ... #UseGalileo a nikdy neprídete o miesto!

rain

Čakanie v daždi

Objednávate si taxík a presne uvediete, kde vás má vyzdvihnúť. Po pár minútach taxikár prejde tesne okolo vás, no nechá vás ďalej stáť na daždi. Žiadny strach, Galileo to zariadi. Vďaka jeho vyššej presnosti a precíznosti príde objednaný taxík vždy priamo k vám.

travel

Pomoc na cestách

Užívate si víkend v cudzom meste a vtom sa prihodí niečo strašné. Zdravotné ťažkosti sú desivé pre všetkých zúčastnených, najmä vtedy, keď netušíte, kde presne ste. Vysoká presnosť systému Galileo skracuje reakčný čas záchrannej služby, keď záleží na každej minúte. Vďaka telefónu so systémom Galileo máte asistenčného pomocníka cestovného poistenia vždy u seba.

thelongwait

Nekonečné čakanie

Človeka nič nerozčuľuje viac ako pomalosť donáškovej služby. Napriek škvŕkaniu v žalúdku vám neostáva iné len čakať na donášku teraz už studeného jedla. Vďaka dodatočnej presnosti, ktorú ponúka systém Galileo, vodič donáškovej služby poľahky nájde vašu adresu a rýchlo vám doručí ešte horúcu pizzu.

Lost in Love

Stratení v láske

Podobne ako v iných oblastiach života aj v záležitostiach srdca je presnosť dôležitá. Vysoká presnosť, ktorú ponúka systém Galileo, zaistí, že Amorov šíp zakaždým zasiahne cieľ, a tým vás ochráni pred nepríjemnými prekvapeniami.

Autonomous Driving powered by Galileo

Autonomous Driving powered by Galileo

What was some years ago science fiction will soon become reality. Autonomous driving will revolutionize life as we know it by shaping the future of transport. Driver-less cars promise to open up mobility options for people with impairments and ageing populations, reduce car accidents and even free up the space wasted in parking. Galileo's increased accuracy is a key component to this revolution.

picnic

Dlhá cesta k miestu na piknik

Vonku nádherne svieti slnko, deti sú nadšené – skrátka ideálny deň na piknik. Auto zaparkujete na kraji lesa a vydáte sa k dokonalému miestu, kde si spravíte piknik. Niekedy však v lese zablúdia aj ostrieľaní turisti a oddychový deň sa razom mení na nekončiaci maratón. Pokiaľ do piknikového koša vložíte zariadenie využívajúce vyššiu presnosť systému Galileo, z túry po horách sa poľahky stane prechádzka parkom.

Forest

Pomoc v lese

Pád pri behaní v lese nemusí znamenať žiadnu veľkú drámu. Ak máte telefón schopný príjmu signálu systému Galileo, ľudia na druhom konci linky 112 budú presne vedieť, kde vás hľadať. Pred tým, ako vyrazíte behať, sa teda nezabudnite dobre napiť a vziať si so sebou telefón schopný prijímať signál Galileo.

Matrimonial Miss

Tí, čo zablúdili a prišli neskoro

Konečne ste obaja vyobliekaní a pripravení na cestu. Stačí sa pohodlne usadiť, previezť sa autom po vidieku a oslava s priateľmi sa môže začať. Neznáme vidiecke cestičky sa zakrátko môžu javiť ako neprehľadný labyrint, až si zrazu uvedomíte, že jazdíte stále dookola. Vychutnajte si šoférovanie bez stresu – nechajte, nech vás Galileo dovedie na oslavu načas!

Escapade

Útek za láskou

Domáci miláčikovia nám robia spoločnosť a vďaka nim je náš život bohatší. Zamilovaný psík však môže predstavovať problém – zvlášť, ak je prešibaný, tvrdohlavý a maximálne odhodlaný. Nemusíte si robiť starosti, vďaka vyššej presnosti systému Galileo nespustíte z očí ani toho najromantickejšie naladeného nezbedníka.

beach

Plážová záchrana

Silné spodné prúdy môžu premeniť pohodové kúpanie na životu nebezpečný zážitok. Pomoc je však na ceste. Keď vytočíte 112, vďaka vysokej presnosti systému Galileo budú záchranári hneď vedieť, kam presne sa majú ponáhľať. Galileo – európske satelity, ktoré zachraňujú životy.