usegalileo.eu
Najděte přístroj který využívá Galileo a začněte ho používat již dnes

Na přesnosti záleží

Když "téměř" nestačí, use Galileo

Galileo. Navigation made in Europe.

100 000 000Estimated number of Galileo‑enabled smartphones today
rain

Waiting in the Rain

You book your ride and confirm the pick-up point. Yet a few minutes later your taxi drives right by – leaving you out in the rain! Don’t worry, Galileo has you covered. With the added accuracy and improved precision that Galileo provides, your taxi will always come to you.

thelongwait

The Long Wait

There’s nothing more frustrating than slow delivery service. With a rumbling stomach, all you can do is wait for your now cold food to arrive. Thanks to the added accuracy that Galileo provides, delivery drivers can quickly find your address – making sure your pizza arrives fast, hot and ready to eat.

Když "téměř" nestačí

Když "téměř" nestačí

Dosáhnout vytouženého mista při procházce v neznamém městě není pokaždé jednoduchý úkol. Nyní se však nemusíte obávat - dodatečná přesnost, kterou nabízí Galileo, vás přivede do cíle, aniž byste se museli obrátit na místní komunitu motorkářů pro pomoc!

Serenády

Serenády

Jak v lásce tak s jiínými záležitostmi, na přesnosti záleží. Vysoká presnost systému Galileo vám zajistí přesnou trefu při každý střelbě, a pojistí to, že vás nepotká nepřijemné překvapení.

Missed Match

Missed Match

Your dating app may have found you the right match, but your phone’s map leads you to the wrong meeting point. Now, with the high precision that Galileo provides, you can say goodbye to missed matches. With a Galileo-enabled phone, you can swipe right and find Mr. or Ms. Right!